Dorty

Dorty vyrábíme tak, aby nejen dobře vypadaly ale i chutnaly. Jsme vstřícní Vašim nápadům a inspiraci, dorty Vám rádi upečeme a nazdobíme dle Vašeho přání a výběru. Příchutě dortů jsou individualní (chutě korpusů a krémů se dají různě kombinovat). Na dorty si můžete nechat napsat libovolný nápis, dát svíčky, marcipánové figurky a ozdoby, nabízíme také obrázky z jedlého papíru dle Vašeho přaní.

Svatební dorty

Svatební dort se snažíme vyrobit vždy přesně podle Vašich představ, po vzájemné konzultaci o tvaru, velikosti, barvách přejdeme k výběru korpusů a krémů.

Velikost dortu určíme podle počtu porcí, které budete potřebovat na to navazuje domluva o počtu pater a jejich tvar. Svatební dort se většinou ladí s barvou svatby a pokud budete chtít i se svatební kyticí.

Výběr korpusů (piškotů) - piškoty dělíme na šlehané, třené, red velvet, které mouhou mít různé příchutě např. vanilka, čokoláda, ořech, kokos, mandle....

Výběr krémů: tento výběr je složitější vzhledem k pestré škále příchutí, ale základní krémy jsou:

  • lehký máslový krém (vařený za tepla) - vanilkový, čokoládový
  • lehký šlehačkový krém (z živočišné šlehačky) s mascarpone, který je skvělý ochucený různými druhy ovoce. Např. malinami, jahodami, borůvkami, banánem atd.
  • tvarohový krém (vanilkový, čokoládový, s ovocem.....)

Narozeninové dorty

Narozeniny jsou jedinečnou událostí v našem životě, především dětské oslavy s krásným a opravdu dobrým, poctivým  dortem podtrhnou vyjímečnost tohoto slavnostího dne. Jsme připraveni vyrobit originální dort přesně pro Vašeho oslavence. 

Firemní dorty

Chystáte oslavu výročí založení firmy, chcete poděkovat vyjímečným způsobem zaměstnancům za dobře odvedenou práci. Rádi vám k této přílezitosti připravíme dort. Dort může být ve tvaru vašeho loga, v barvách Vaší firmy nebo zobrazovat produkt Vaší práce.  Bude nejen pěkný na pohled, ale také vyjímečně dobrý.

Klasické dorty

Naše dorty jsou výsledkem našich dloholetých zkušeností. Naše dorty jsou vyrobeny z kvalitních surovin a uspokojí chutě i těch nejnáročnějších zákazníků.